“Komplexní služby v oblasti
internetové prezentace”

Právě jsme dodělali:

Hotel Santander, s.r.o. PREMIUM TOP CLASS, s.r.o. CATERING INFINITO, s.r.o.

Přihlášení klienta

Jméno:

Heslo:
Je doména volná?

Doména:
Kontakt

Tel.: +420 776 885 633
E-mail: info@epres.cz
ICQ: 178129745 ICQ status

Optimalizace pro vyhledávače

Podle nejnovějších statistik přichází více než 70% návštěvníků internetových stránek z fulltextových vyhledávačů a katalogů. Cílem SEO (Search Engine Optimization - optimalizace pro vyhledávače) je zlepšení pozice Vašeho webu ve fulltextových vyhledávačích, za účelem zvýšení počtu nových návštěvníků - potencionálních zákazníků. Je to metoda, jak docílit vysoké návštěvnosti webových stránek tím způsobem, že odkaz na Vaše webové stránky bude na předních místech ve výsledcích vyhledávačů.

Aby byly Vaše stránky ve vyhledávačích co nejúspěšnější, je nutná jejich optimalizace a vybudování kvalitní sítě zpětných odkazů (síť kvalitních internetových stránek, které odkazují na Vaši prezentaci).

Upravíme Váš web tak, aby dosahoval lepších výsledků na zvolená slova a fráze. Tím zvýšíme kvalitně cílenou návštěvnost a pomůžeme tak při budování značky Vaší firmy.

Služba obsahuje:

  • navrhnutí webových stránek optimalizovaných pro vyhledávače
  • navrhnutí vhodného doménového jména
  • návrhy URL adres stránek Vašeho webu
  • analýza klíčových slov vhodných pro Váš web

Správa SEO optimalizace

Svým nejnáročnějším klientům podáváme ve zvolené periodicitě (obvykle 1 měsíc) reporty o umístění stránek na zvolená klíčová slova a doporučení, jak dosáhnout lepších pozic.

© 2008 epres.cz, všechna práva vyhrazena
Doporučujeme: Katalog stavebních firem, Dekorace na zeď, Obce a města, Hotel Brno, Mobilní domy, Byty Brno, Titanové nádobí