“Komplexní služby v oblasti
internetové prezentace”

Právě jsme dodělali:

Hotel Santander, s.r.o. PREMIUM TOP CLASS, s.r.o. CATERING INFINITO, s.r.o.

Přihlášení klienta

Jméno:

Heslo:
Je doména volná?

Doména:
Kontakt

Tel.: +420 776 885 633
E-mail: info@epres.cz
ICQ: 178129745 ICQ status

Internetová řešení

Internet je v dnešní době jedním z nejrozšířenějších a nejpoužívanějších zdrojů informací. Vlastní internetové stránky jsou velmi vhodné pro prezentaci Vaší firmy a oslovení nových zákazníků. Moderní internetová prezentace plní funkci obchodního nástroje, díky kterému získáte nové zákazníky, nebo zlepšíte komunikaci se současnými.

Vytvoříme Vám grafický návrh stránek dle Vašich představ a požadavků. Stránky vytvoříme pomocí nejnovějších technologií tak, aby byly přístupné pro nejpoužívanější prohlížeče (Internet Explorer 5+, Mozilla Firefox, Opera a další). Naším cílem je vytvořit jednoduché, přehledné a plně funkční webové stránky. K tomu využíváme kaskádové styly (CSS), pomocí nichž oddělíme vzhled od samotného obsahu.

Při tvorbě internetových prezentací aplikujeme všechny získané zkušenosti a znalosti tak, aby vedly k vytvoření opravdu kvalitních a úspěšných webových stránek, které budou vhodně prezentovat svého majitele.

Vytvoříme Vám stránky, které budou:

  • přímo "na míru"
  • mít moderní grafický návrh
  • rychlé při načítání
  • přehledné
  • dostupné ve všech nejpoužívanějších typech prohlížečů
  • zahrnovat základní techniky SEO (optimalizace pro vyhledávače)
© 2008 epres.cz, všechna práva vyhrazena
Doporučujeme: Katalog stavebních firem, Dekorace na zeď, Obce a města, Hotel Brno, Mobilní domy, Byty Brno, Titanové nádobí